Sepetim

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

OrganiCup Regl Kabı Hakkında Neler Konuşuluyor ?

OrganiCup adet kabı ürünlerini kullanan kadınların deneyimlerini buradan öğrenebilirsiniz. Ürünlerimiz hakkındaki soru işaretlerinizi giderebilir, ürünlerimizi deneyen kadınların yorumlarını okuyabilir ve videolarını izleyebilirsiniz. Eğer siz de ürünümüzü denediyseniz lütfen OrganiCup deneyiminizi burada paylaşın


Ayrıca, OrganiCup regl kabı kullanımıyla alakalı daha detaylı bilgiler ve kullanıcılarımızın yorumları için Twitter, Facebook, Instagram ve Youtube hesaplarımıza göz atmayı unutmayın.

VİDEOLAR

3
Kimler Neler Demiş?

avatar
  Takip Et  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Nil K.
Ziyaretçi
Nil K.

Hayat kolaylaştıran ürün. Birkaç kullanımdan sonra alışıyorsunuz ve varlığını unutuyorsunuz. Keşke hiç ped kullanmadan keşfedebilseydim 🙂

Aslisah T.
Ziyaretçi
Aslisah T.

Avrupa’da sıkça duyduğum bir markaydı. Aktif olarak yoga ve pilates yapıyorum. Regl dönemi ped nedeniyle benim için kabustu. Organicup adet kabı ile özgürce hareket edebiliyorum. Teşekkürler Organicup!

Nur
Ziyaretçi
Nur

İlk kullanımda çok zorlanacağımı düşünüyordum ama yerleştirmesi ve çıkarması öyle kolay oldu ki kesin bir şeyleri yanlış yaptım, gerçek olamayacak kadar rahat diye düşündüm 😂 İşlevsel olmasının yanısıra bu doğal döngüyü çevreye zarar vermeden geçirdiğimi bilmek içimi rahatlatıyor. Organicup, seni seviyorum!