Alışveriş Sepeti

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

OrganiWash

 99,98

OrganiWash (75ml) adet kabı kullananlar için en etkili temizleyicidir. Adet kabını yerleştirmeden önce temizlemek için kullanın. Vücudunuzun pH dengesini korur. OrganiWash %20 organik ve %59 doğal bileşenlerden oluşmaktadır.

 

Parfüm içermez.
pH değerini (3,5) dengelemek için laktik asit içerir.

Vegan sertifikalıdır.
Hayvanlar üzerinde test yapılmamıştır.

Alerji sertifikalıdır.
Hassas ciltlerden kuru ciltlere kadar tüm cilt tipleri için uygundur.

 

 

Stok kodu: 5711782000168 Kategoriler: Etiketler: , , , , ,
Tahmini kargoya teslimat tarihi : 14:00'a kadar siparişler aynı gün (14:00'dan sonra) : 28 Eylül 2021

2’si 1 arada temizleyici (75ml): Vücudunuza yerleştirmeden önce /çıkardıktan sonra ve vücudunuz için pH dengeleyici özel bir yıkama olarak temizleyin.

Kullanım Talimatları

Adet kabı için: Küçük bir OrganiWash damlası ile ellerinizi ve adet kabını, yerleştirmeden önce ve çıkardıktan sonra yıkayın.

Vücut kullanımı için: Elinize az miktarda OrganiWash dökün, vajinanızın dış kısımlarına uygulayın ve durulayın. OrganiWash’ı yüz temizleyici olarak da kullanabilirsiniz.

Neden pH Dengeli Hafif Sabun Kullanmalısınız?

Adet kabını düzenli olarak el sabunu ile temizlemek rahatsızlık verebilir. Tahriş hatta bazı kadınlar için enfeksiyona sebep olabilir. Bu nedenle adet kabınızı temizlerken OrganiWash gibi pH dengeli parfüm içermeyen sabun kullanmalısınız. Temizlik için su olmayan durumlarda OrganiWash’ı kesinlikle öneriyoruz.

İçindekiler

Aqua, Aloe Barbadensis Yaprağı Ekstresi, Sodyum Coco-Sülfat, Coco-Glukozit, Gliserin, Sitrik Asit, Maris Sal, Cocamidopropil Betain, Sodyum Levulinat, Laktik Asit, Potasyum Sorbat.

Nasıl Kargoluyoruz

Gizliliğe önem veriyoruz: OrganiCup kişisel kullanım ürünü olduğundan gizliliğiniz ve mahremiyetiniz bizim için önemli. Kargo İçeriğine dair ayrıntı, gönderi sırasında ve kargo üzerinde belirtilmemektedir.

Doğayı koruyoruz: Gönderiler %100 geri dönüşümlü, doğada çözünebilen materyaller ile yapılmaktadır.

Kargo Bilgileri

Hafta içi saat 14:00‘e kadar satın aldığınız OrganiCup ürünleri adresinize gönderilmek üzere yine aynı gün içinde Kargo‘ya teslim edilmektedir.

Kampanya döneminde yoğunluk sebebiyle teslimat süreleri uzayabilir.

Gönderi takip numaranız sipariş tarihinden sonra ilk iş gününde sisteme girilmekte ve bilgi maili gönderilmektedir. Hesabım yada Siparişinizi Takip Edin sayfasından sipariş bilgilerinizi girerek ürününüzün durumunu takip edebilirsiniz.

İade Koşulları

Bu üründe iade seçeneği bulunmamaktadır.

Tüm öğrenciler için %20 indirim kampanyamız başladı!! 🗣 💚

"Herhangi bir sızıntı oldu mu?, Ders arasında pedimi/tamponumu nasıl hızlıca değiştireceğim?, Regl iken rahatça derslere gidebilecek miyim?" gibi daha birçok soruların aklınızı kurcaladığı biliyoruz. Bu soruları düşünmeden okula odaklanabilmeniz ve okulun heyecanını özgürce yaşayabilmeniz için OrganiCup olarak yanınızdayız. 

📚 Kampanyamızdan yararlanabilmek için yapman gereken tek şey; bilgi@organicupturkiye.com mail adresimize öğrenci olduğuna dair bir belgeyi göndermendir. Maillerinizi bekliyoruz. 😊

📌 Kampanyamız 29 Eylül 2021 Çarşamba gününe kadar geçerlidir.
 
📌 Öğrenci olduğunuza dair belge sadece teyit amaçlı istenmektedir. Başka hiçbir amaçla kullanılmayacaktır.
.
.
.
.
.
.
.
✏️✏️✏️✏️✏️✏️✏️✏️✏️✏️✏️✏️

.
.
.
.
.
.
.
✏️✏️✏️✏️✏️✏️✏️✏️✏️✏️✏️✏️

#organicupturkiye #newperiod #genitalestetik #sıfıratık #atıksızev #ogrencievi #reglkabı #menstrualkap #adetkabı #organikürünler #çevredostu #hijyen #tampon #adetkupasi #veganol #jinekolog #atıksızyaşam #adetdüzensizliği #veganürünler #doğadostu #hayvandostu #kadındoğumuzmanı #veganürünler #sürdürülebilirürünler #sürdürülebilirmoda #organikped #reglgeciktirici #sürdürülebiliryaşam #sürdürülebilirlik
Kamp ⛺️ keyfiniz kaçmasın diye OrganiCup hep yanınızda! 

Kampa giderken regl olmak sizi tedirgin edebilir. Kamp alanında 🏕regl döneminizi nasıl geçireceğiniz aklınızı kurcalıyor olabilir.

Sizin için menstrüel kabın avantajlarını derledik ve ateş başında yapacağınız keyifli sohbetleri daha keyifli hale getirmeye çalıştık. 

-Süper tamponların ve pedlerin aksine OrganiCup size 12 saat kullanım imkanı sağlar. Sürekli tampon/ped değiştirme derdiniz olmadan keyifle kampın tadını çıkarabilirsiniz. 

-Pedim veya tamponum yeterli olacak mı diye tedirgin olmanıza da gerek yok. Temiz bir şişe su ile OrganiCup’ınızı yıkayarak tekrar kullanabilirsiniz.

- Ped ve tamponlar gibi çok yer kaplamaz ve çantanızda boşalan yere dilediğiniz bir kıyafeti, matarayı ya da  istediğiniz başka bir eşyanızı koyabilirsiniz. 

-Kamp yaparken hiçbirimiz doğayı kirletmek istemeyiz. Ped veya tampon atıkları oluşturmadan da kamp yapmanız mümkün! Çünkü, Organicup çevre dostudur ve atık bırakmaz!

-Daha önce hiç kullanmadıysanız kampa gitmeden birkaç periyodunuzda kullanmanızı tavsiye ederiz. OrganiCup kullanmak başta size zor gibi görünse de zamanla nasıl kolay olduğuna şaşıracaksınız.

-Kamp alanına gitmeden OrganiCup’ınızı kaynar suda yıkayarak steril edip orada su ile temizleyebilirsiniz. Temizlemeden kullanmayınız. 

Bizimle kamp deneyimlerinizi paylaşırsanız çok seviniriz. 👇🏼💚💬
.
.
.
.
.
.
.
🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
.
.
.
.
.
.
.
🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

#reglyoksulluğu #menstruationstigma #periodpoverty #regltabusu #tabu #regl #reglkabı #atıksızyaşam #sıfıratık #zerowaste #vegan #veganürünler #reglhikayeleri #adetkabı #menstrualkap #kadındoğum #sürdürülebilirlik #ped #tampon #periodtalk #farkındalık #awareness #lüksdeğilihtiyaç #freeperiods #organicup #endperiodpoverty #organicupturkiye #adetdüzensizliği #periodpower #kadındoğum
Menstrüasyon ya da diğer adıyla regl, ergenlik döneminden başlayıp menopoz dönemine kadar devam eden aylık döngüler halinde gerçekleşen vajinal kanamadır. Dünya üzerindeki nüfusun yarısı yaşamlarının büyük bir kısmını regl dönemi ile geçirmektedir. Bu kadar çok insanın günlük yaşantısında yer alan bu dönem hala çoğu coğrafyada bir tabu olarak görülmektedir. Bunun yanı sıra özellikle gelişmemiş veya gelişmekte olan ülkelerde maddi yetersizlikler yüzünden regl hijyen ürünlerine erişim zorlaşmaktadır. Regl olan bireylere uygulanan toplumsal baskı ve regl hijyen ürünlerinin fiyatları bireylerin sağlıksız periyot dönemi ürünleri kullanmasına yol açmaktadır. 

Biz OrganiCup olarak dönem ürünlerinin bir insan hakkı olduğunu biliyor ve regl dönemi, hiçbir yerde tabu olmayana kadar her yerde tabudur felsefesiyle çalışmalarımızı yürütüyoruz. Bu sebeple Türkiye’de regl hijyen ürünlerine uygulanan %18 KDV oranını adil bulmuyoruz. Regl kaplarının da diğer regl hijyen ürünleri ile birlikte temel ihtiyaç ürünü olarak değerlendirilmesini ve KDV oranının düşürülmesini talep ediyoruz! 
.
.
.
.
.
.
.
🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
.
.
.
.
.
.
.
🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

#reglyoksulluğu #menstruationstigma #periodpoverty #regltabusu #tabu #regl #reglkabı #atıksızyaşam #sıfıratık #zerowaste #vegan #veganürünler #reglhikayeleri #adetkabı #menstrualkap #kadındoğum #sürdürülebilirlik #ped #tampon #periodtalk #farkındalık #awareness #lüksdeğilihtiyaç #freeperiods #organicup #endperiodpoverty #organicupturkiye #adetdüzensizliği #periodpower #kadındoğum
#Repost @ece.zaim with @make_repost
・・・
🚨I am calling all the countries who can help us. We are perished and devastated with the total 112 fires. The ones that we can’t stop are still going so strong. We dont have enough fire fighting planes to stop it. We lost 8 people, so many animals and our forests. Please help us!!!!! We need planes urgently. We only have 1 world. #helpTurkey @unitednations @eucouncil 

🚨Bize yardım edebilecek tüm ülkelere seslenmek istiyorum. 112 adet yangın sebebiyle perişan ve harap olduk. Halen devam etmekte olan yangınlar çok güçlü. Bunları söndürmeye yetecek adette uçağımız yok. 8 insanı, sayısız hayvanı ve ormanlarımızı kaybettik. Lütfen bize yardım edin. Sadece 1 dünyamız var. #helpTurkey 
🚨🚨🚨 Lütfen bu mesajı yayın. Bizim çok acil olarak dünya çapında sesimizi duyurmaya ve yardıma ihtiyacımız var. #havadanmüdahaleistiyoruz

🚨J'appelle tous les pays qui peuvent nous aider. Nous avons péri et dévasté avec les 112 incendies au total. Ceux que nous ne pouvons pas arrêter. Nous avons perdu 8 personnes, tant d'animaux et nos forêts. Aidez-nous s'il vous plaît. Nous avons besoin d'avions de toute urgence. Nous n'avons qu'un monde.

🚨Ich rufe alle Länder auf, die uns helfen können. Wir starben und verwüsteten mit insgesamt 112 Bränden. Die, die wir nicht aufhalten können. Wir haben 8 Menschen verloren, so viele Tiere und unsere Wälder. Bitte hilf uns. Wir brauchen dringend Flugzeuge. Wir haben nur eine Welt.

🚨Zapraszam wszystkie kraje, które mogą nam pomóc.  Jesteśmy otoczeni łącznie 112 pożarami w Turcji.  Te, których nie możemy powstrzymać, wciąż są tak silne.  Nie mamy wystarczająco dużo samolotów przeciwpożarowych, żeby to zatrzymać.  Straciliśmy 8 osób, tyle zwierząt i nasze lasy.  Proszę, pomóż nam!  Pilnie potrzebujemy samolotów.  Mamy tylko 1 świat.

🚨به هر کشوری که می تونه در خاموش کردن آتش سوزی های گسترده اخیر درجنوب کشور کمک کنه استدعا دارم.به خاطر ۱۱۲ آتش سوزی مختلف پریشان و مستاصل هستیم.آتش با قدرت بسیاری ادامه داره و متاسفانه هواپیما های کافی برای خاموش کردن آنها نداریم.۸ انسان بی گناه تعداد بسیار زیاد حیوان و درختان از بین رفتن.لطفا به ما کمک کنین.ما فقط همین یک‌ دنیارو داریم.