Alışveriş Sepeti

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Allmatters El Yıkama Başlama Kiti

 359,99

Günlük rutininizdeki israfı azaltmak için tasarlanmış, nazik malzemelerden yapılmış, tozdan köpüğe elde yıkama. 3 toz dolumu ve uzun süre dayanması amaçlanan yeniden kullanılabilir bir alüminyum şişe ile birlikte gelir.

Elde yıkama pH dengelidir ve kokusuzdur.

Neler dahil
1 x yeniden kullanılabilir alüminyum şişe
3 x el yıkama tozu yedekleri
Kategoriler: ,

Bir sette 3 şişe el yıkama

Gezegenimizi ve ellerinizi temiz tutun.

Hacimli plastik kaplardan kaçının.

Bir pompa yeterlidir – Uzun süre kalıcı formül

AllergyCertified tarafından test edildi, alerjen bulunamadı.

The Vegan Society’e kayıtlıdır.

Adım 1

Yeniden kullanılabilir şişeyi ılık musluk suyuyla doldurun.

Adım 2

Doldurmak için bir paket toz ekleyin ve 2 dakika bekleyin.

Adım 3

El yıkama köpüğünüz hazır.

Seyreltilmiş üründe

Aqua (Çözücü) / Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Yaprak Suyu Tozu (Cilt bakım maddesi) / Sodyum Coco Sülfat (Anyonik yüzey aktif madde) / Sodyum Kokoil Glutamat, Sodyum Klorür (Anyonik yardımcı yüzey aktif madde) / Betain (Nemlendirici ve bakım maddesi) / Sitrik Asit (pH düzenleyici madde) / Sodyum Benzoat (Koruyucu) / Sodyum Dehidroasetat (Koruyucu)

350 ml elde yıkama tozu  içerir. Finlandiya’da üretilmektedir.

Malzemeler:

Şişe: geri dönüştürülebilir alüminyum
Şişe pompası: geri dönüştürülebilir polipropilen
Dolum poşeti: geri dönüştürülebilir kağıt
Ambalaj: geri dönüştürülmüş karton
Kit ambalajı: geri dönüştürülmüş karton

Şişe:

Şişemiz, sonsuza kadar geri dönüştürülebilen dayanıklı bir malzeme olan alüminyumdan yapılmıştır. Aslında, şimdiye kadar yapılmış tüm alüminyumun yaklaşık %75’i bugün hala kullanılmaktadır.

Plastik pompa:

Pompamız renksiz plastikten yapılmıştır. Diğer malzemelerle (metal bir üst kısım gibi) karıştırılmayarak daha kolay geri dönüştürülebilir.

Poşetler:

Poşetler kağıttan yapılmıştır ancak biyolojik olarak parçalanamazlar – bunun nedeni, poşetteki tozun dayanıklılığını sağlamak için ince bir plastik tabakasına ihtiyaç duyulmasıdır. Ancak, geri dönüştürülebilirler ve geri dönüştürülmelidirler.

Paketleme:

Tüm ambalajlarımız geri dönüştürülmüş ve/veya geri dönüştürülebilir kağıt ve kartondan yapılmıştır.

El yıkama hipoalerjenik mi?
Evet. Tüm AllMatters ürünleri AllergyCertified logosunu taşır – AllergyCertified toksikolog ekibinin üründeki her bir bileşeni gözden geçirdiğinden, bir risk değerlendirmesi yaptığından ve katı kalite gerekliliklerini karşıladığı sonucuna vardığından emin olabilirsiniz.

El yıkama vegan ve zulüm serbest mi?
Tüm AllMatters ürünleri The Vegan Society’ye kayıtlıdır ve hayvanlara zarar vermeme ve hiçbir hayvansal yan ürün kullanmama standartlarını karşılar.

El yıkama dezenfektanı mı yoksa antibakteriyel mi?
Hayır, herhangi bir dezenfektan veya antibakteriyel iddiasında bulunmuyoruz ve antibakteriyel maddeler kullanmıyoruz. Bununla birlikte, vücut yıkaması bakterilerin yıkanmasına yardımcı olur. Daha fazla bilgi edin.

Elde yıkamada kullanılan malzemeler organik mi?
Bir bileşene ancak işlenmemişse ve doğal bir hammaddeyse ve kimyasal olarak hiç işlenmemişse ‘organik’ statüsü verilebilir. Etkili bir yüzey aktif madde (bakterileri cildinizden uzaklaştıran ve böylece kolayca yıkayabilmenizi sağlayan bileşen) oluşturmak için, doğal yağın üretim süreçleri ile üretilmesi ve diğer bileşenlerle birleştirilmesi gerekir. Daha fazla bilgi edin.

Bu küçük değişiklik, ama Allmatters

AllMatters el yıkamaya geçerek, dünyanın her yerine gereksiz yere su taşınmasını önler, evinizdeki tek kullanımlık plastiği azaltır ve kendi kişisel ürününüzü birlikte yaratırsınız.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Allmatters El Yıkama Başlama Kiti” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir